Alkışlık performanslar

Trabzon’da yapılan Spor Toto 1.Lig 1.Kademe ve Olimpik Deneme Yarışları nefes kesti

26 TEMMUZ 2019
HABERİNFOTOĞRAFLARI

OLİMPİK DENEME YARIŞLARI

 

U18 KIZLAR:

100 mt. - Zülha Armutçu (Trabzon), 200 mt. - Beyzanur Seylan (Gaziantep), 400 mt. - Zeliha Özmen (Gaziantep), 800 mt. - Buse Meyda (Gaziantep), 1500 mt. - Asıl Kızılkaya (Ağrı), 100 mt. engelli –Sudenaz Şahin (Sakarya), 400 mt. Engelli – Ezki Kol (Sakarya), Uzun Atlama  - Eslem Özcan (Konya), Üçadım Atlama – Ceren Altıntaş (Sakarya), Yüksek atlama – Sılanur Özkan (Kayseri), Gülle Atma – Nisanur Yenilmez (Tokat), Cirit Atma – Aslı Değirmenci (Trabzon), Çekiç Atma – Beyzanur Bozlak (Tokat), Disk Atma – Beyza Karaslan (Kayseri)

 

U20 KIZLAR

200 mt. – Berfin Boduç (Antalya), 400 mt. – Berfin Boduç (antalya), 1500 mt. – Ezgi Kaya (İstanbul), 100 mt.engelli – Sudenaz Gürbüzkol (Mersin), Uzun Atlama - Sudenaz Gürbüzkol (Mersin), Gülla Atma – Eda Yıldırım (Samsun), Çekiç Atma – Havvanur Yıldırım (Samsun), Disk Atma – Cemile Çal (Giresun)

 

BÜYÜK KADINLAR

100 mt. – Gülşah Kızıltaş (İstanbul), 200 mt. – Deniz Orta (İstanbul), 400 mt.  Meryem Kasap (Trabzon),  1500 mt. – Semra Karaslan (Kırıkkale), Uzun Atlama – F. Damla Altın (Samsun), Gülle atma – Sinem Yıldırım (Samsun), Cirit Atma – Merve Kanat (Kocaeli)

 

U18 ERKEKLER

100 mt. – Ferhat Ayar (Kayseri), 200 mt. Ali Taşkın (Konya), 400 mt. – Nuri Noyan (Adana), 800 mt. – Ener Bilir (Van), 1500 mt. – Sinan Aksoy (Bitlis), 110 mt.engelli – Caner Bülbül (Samsun), 400 mt.engelli – Cengiz Orhan (Mersin), Uzun Atlama  - Ömer Çolak (Giresun), Üçadım Atlama – Burak Yılmaz (Kayseri), Yüksek atlama – Özgür Atasoy (Trabzon), Yüksek atlama – Sercan Şener (Samsun), Sırıkla Atlama – Doğukan Köroğlu, Gülla Atma – Behnan Satıymış (Trabzon), Çekiç Atma – Serkan Çiçek (Van), Cirit Atma – Tunahan Ulusu (Tokat), Disk Atma – Tuncay Yıldırım (Ankara)

 

U20 ERKEKLER

100 mt. – Kaan Gacar (Konya), 200 mt. – Kaan Gacar (Konya) 400 mt. – Fırat Demir (Adıyaman), 800 mt. H. Cemal Kaya (İstanbul), 1500 mt. Musa Aydın (Erzurum),  Uzun Atlama  - Alper Güleç – (Samsun), Üçadım Atlama – Onur Çaparoğlu (Adana), Yüksak atlama – Batuhan Önder (Samsun) Gülle atma – Samet Kutlu (Trabzon), Cirit Atma – Doğan Çiftçi (Kocaeli), Disk Atma – Emre Güdük (Giresun)

 

BÜYÜK ERKEKLER

100 mt. Fatih Aktaş (Samsun), 110 mt.engelli – Emrah Bozkurt (Bursa) 200 mt. – Faih Aktaş (Samsun), 400 mt. – A. Rahim Al (Gaziantep), 400 mt. Mehmet Aldandan (Gaziantep), 800 mt. – Abdullah Özdemir (Erzincan), 1500 mt. –Abdullah Mahal (Irq.), Uzun Atlama – Hüseyin Ocak (Samsun), Gülle Atma – Emre Taşkın (Balıkesir), Cirit Atma  - Ümmet Değirmenci (Trabzon), Disk Atma – Emre Taşkın (Balıkesir)

 

 

 

SPOR TOTO 1.LİG 1.KADEME YARIŞMALARI

 

 BÜYÜK KADINLAR

Ekstra 100 mt. – Bahar Sarı ( İst. Momentum), 100 mt. – Şimal Dinçer (Tokat Anadolu GS), 200 mt. – Mehtap Polat (İst. Momentum), 400 mt. – Mehtap Polat (İst. Momentum), 800 mt. – Meltem Yaşar (İst. Momentum), 1500 mt. – Meltem Yaşar (İst. Momentum), 2000 mt. – Cansu Çahan (İst. Momentum), 5000 mt. Duygu Sarıkaya (K. Erciyes Doruk), 100 mt.engelli - Hülya Gezeroğlu (A. Seyhan B.), 400 mt.engelli  - Kübra Çelik (Sakarya BB), 3000 mt – Ezgi Demirhan (E. Sivrihisar), Uzun Atlama –Fatmanur Akça (Samsun Atak SK), Üçadım Atlama – Nurseda Pistil (Sakarya BB), Yüksek Atlama – Hülya Gezeroğlu (A. Seyhan BB), Sırıkla Atlama – Hilal Kalkan (Sakarya BB), Gülle Atma – Mine Kahraman (Sakarya BB), Çekiç Atma – Rümeysa Yılmaz ((Samsun Atak SK), Disk Atma – Şeydanur Arslan (Tokat Anadolu GS), Cirit Atma – Selma Davulcu (Sakarya BB), 4x100  ve 4x400 mt – İstanbul Momentum S.K.

 

BÜYÜK ERKEKLER

Ekstra 100mt – Müçteba Hisar (Kayseri Gençlik), 100 mt. – Fahri Arsoy) (Ankara TSK Spor K), 200 mt. – Yavuz Can (Ankara TSK Spor), 400 mt. – Yavuz Can (Ankara TSK Spor), 800 mt. – İbrahim Erata (Ümraniye Bld. SK), 1500 mt. – İbrahim Erata (Ümraniye Bld. SK), 3000 mt – Murat Emektar (İstanbul Pendik SK), 5000 mt- Ayetullah Bedir (Kocaeli BB), 110 mt engelli – Latif Batur (Mersin Yüksel SK), 400 mt engelli – Emre Yörük (Kocaeli BB Kağıtspor), 3000 mt engelli Y. Emre Akkuş (Kocaeli Kağıtspor), Uzun Atlama Yunus Pehlevan (Koceli Kağıtspor), Üçadım Atlama –Özgür Güleç (Samsun Asarcık), Yüksek Atlama – Serkan Güzel (Koceali Kağıtspor), Sırıkla Atlama – Bora Yelçe (Mersin Yüksel SK), Çekiç Atma – Gökhan Kesen (Ümraniye B.), Gülle Atma – Rıza Keskin (Koceli Kağıtspor), Cirit Atma – Ahmet Talha Kılıç (Kocaeli BB Kağıtspor), Disk Atma – Berkek İnaloğlu (Kocaeli Kağıtspor), 4x100 mt (Ankara TSK Spor Gücü K), 4x400 mt - (Ankara TSK Spor Gücü K)