19 Mayıs’ta Coşkulu Tören

  Kutlama Programı, 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı’nda yer alan Atatürk Anıtı’na Çelenk sunularak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Aziz Şehitlerimiz adına saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu'nun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun’a ayak basarak bağımsızlık meşalesini tutuşturduğu tarih olan bu anlamlı günün 105. yıl dönümünü coşkuyla kutluyoruz.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında her yıl düzenlenen Gençlik Haftası açılışı; Valilik Binası önünden hareketle başlayan Gençlik Yürüyüşü ile başladı.

  Haberi Oku

  SAĞLIKLI YAŞAMIN KEYFİNİ BİRLİKTE SÜRELİM

  Trabzon’da ‘Sağlıklı yaşamın keyfini birlikte sürelim’ sloganıyla düzenlenen bisiklet turuna bir hayli spor tutkunu katıldı. İl Müdürü Arıcıoğlu, Trabzon’un spor ve sağlıklı yaşam konusunda önemli bir şehir olduğunu söyledi.

  Haberi Oku

  FUTBOL GELİŞİM PROJESİ'NİN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Futbol Federasyonu arasında imzalanan "Dersimiz Futbol" temalı Futbol Gelişim Projesi'nin bilgilendirme toplantısı yapıldı.

  Haberi Oku

  Teniste Bahar Kupası

  Türkiye Tenis Federasyonu ile ortaklaşa, 13-19 Nisan 2024 tarihlerinde düzenlediğimiz Türkiye Büyükler Bahar Kupası Kategori 1 müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

  23 Nisan 1920 ruhu, bağımsızlık azmimiz ve kararlılığımız, birlik ve beraberliğimize olan inancımız gelecek nesillere aktaracağımız en büyük emanetimizdir.

  Haberi Oku

  GENÇLERLE İFTAR MASASINDA

  Ramazan ayının manevi atmosferi ve birlik beraberlik ruhu, Trabzon genelinde yurtlarımızda, TOHM’da ve gençlik merkezlerimizde düzenlenen iftar programları ile gençlerle birlikte yaşandı. Yurtlarımızda, Ramazan ayının rahmet, barış, paylaşma ve merhamet dolu atmosferini daha derinden hissettirmek amacıyla "Ramazan Köşeleri” oluşturuldu.

  Haberi Oku

  TRABZON'DA ÇİM HOKEYİ HEYECANI

  Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün organize ettiği 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gençler (Kız-Erkek) Çim Hokeyi Bölge Grup Müsabakaları, Vakfıkebir'deki suni çim futbol sahasında heyecan dolu anlara sahne oldu ve başarıyla tamamlandı.

  Haberi Oku

  SAHUR GENÇLERLE GÜZEL

  Trabzon Yurdu’nda barınan gençler, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın Dr. Enes Eminoğlu ve İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ile Ramazan ayının manevi atmosferini paylaştılar.

  Haberi Oku

  YURDUMDA RAMAZAN

  İlimizde toplamda 15.322 öğrenci kapasitesi ile hizmet veren 18 yurdumuzda öğrencilerin barınma ve konaklama ihtiyaçlarının yanı sıra onların sosyal etkileşimlerini artırmak için çeşitli etkinlikler ve programlar düzenlenmekte.

  Haberi Oku

  GENÇ LİG TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerin fiziksel aktivitelerini artırmak, sporun birleştirici gücünü ortaya koymak amacıyla 81 ilde Gençlik Merkezleri arası spor turnuvaları düzenlendi. 17-25 yaş aralığında ve 4 farklı branşta Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından startı verilen Futbol, Basketbol, Masa Tenisi ve Geleneksel Türk Okçuluğu dallarında Trabzon'da il birincilikleri turnuvası yoğun katılım ile sona erdi.

  Haberi Oku

  Filistin’de İnsanlık Dramı…

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Şehit Eren Bülbül Gençlik Merkezi üyelerince hazırlanan "Marah" adlı kısa filmin galası gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  44. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu Koşuldu

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından organize edilen halk koşusu, çocuk koşusu ve yarı maraton, Yeni Mahalle Devlet Sahil Yolu güzergâhında yaklaşık 2.100 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Trabzon’un Kurtuluşu Satranç Turnuvası

  Trabzon'un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 106. yıl dönümü çerçevesinde Beşirli Spor Kompleksi'nde Satranç Turnuvası yapıldı.

  Haberi Oku

  MİLLİ TAKIM TRABZON’DA

  Paris 2024 Olimpiyat Oyunları kalifikasyon mücadelelerinin hazırlıkları Trabzon’da devam ediyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER