Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın öncülüğünde, ülkemizde sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzının teşvik edilmesi amacıyla 2024 yılı yeniden 'Hareketlilik Yılı' ilan edildi. Bu kapsamda düzenlenen ilk etkinlik, Herkes için Spor Federasyonu ile Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleşti. Ganita Eğlence Alanı'nda başlayan etkinlik, velilerin de yoğun ilgisiyle, çocuklar ve aileler arasında büyük bir coşkuyla geçti. Bu etkinlik, sağlıklı yaşam bilincinin artırılması adına önemli bir adım olarak değerlendirildi.
Haberi Oku