Teniste Bahar Kupası

  Türkiye Tenis Federasyonu ile ortaklaşa, 13-19 Nisan 2024 tarihlerinde düzenlediğimiz Türkiye Büyükler Bahar Kupası Kategori 1 müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

  23 Nisan 1920 ruhu, bağımsızlık azmimiz ve kararlılığımız, birlik ve beraberliğimize olan inancımız gelecek nesillere aktaracağımız en büyük emanetimizdir.

  Haberi Oku

  GENÇLERLE İFTAR MASASINDA

  Ramazan ayının manevi atmosferi ve birlik beraberlik ruhu, Trabzon genelinde yurtlarımızda, TOHM’da ve gençlik merkezlerimizde düzenlenen iftar programları ile gençlerle birlikte yaşandı. Yurtlarımızda, Ramazan ayının rahmet, barış, paylaşma ve merhamet dolu atmosferini daha derinden hissettirmek amacıyla "Ramazan Köşeleri” oluşturuldu.

  Haberi Oku

  TRABZON'DA ÇİM HOKEYİ HEYECANI

  Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün organize ettiği 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gençler (Kız-Erkek) Çim Hokeyi Bölge Grup Müsabakaları, Vakfıkebir'deki suni çim futbol sahasında heyecan dolu anlara sahne oldu ve başarıyla tamamlandı.

  Haberi Oku

  SAHUR GENÇLERLE GÜZEL

  Trabzon Yurdu’nda barınan gençler, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın Dr. Enes Eminoğlu ve İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ile Ramazan ayının manevi atmosferini paylaştılar.

  Haberi Oku

  YURDUMDA RAMAZAN

  İlimizde toplamda 15.322 öğrenci kapasitesi ile hizmet veren 18 yurdumuzda öğrencilerin barınma ve konaklama ihtiyaçlarının yanı sıra onların sosyal etkileşimlerini artırmak için çeşitli etkinlikler ve programlar düzenlenmekte.

  Haberi Oku

  GENÇ LİG TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerin fiziksel aktivitelerini artırmak, sporun birleştirici gücünü ortaya koymak amacıyla 81 ilde Gençlik Merkezleri arası spor turnuvaları düzenlendi. 17-25 yaş aralığında ve 4 farklı branşta Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından startı verilen Futbol, Basketbol, Masa Tenisi ve Geleneksel Türk Okçuluğu dallarında Trabzon'da il birincilikleri turnuvası yoğun katılım ile sona erdi.

  Haberi Oku

  Filistin’de İnsanlık Dramı…

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Şehit Eren Bülbül Gençlik Merkezi üyelerince hazırlanan "Marah" adlı kısa filmin galası gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  44. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu Koşuldu

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından organize edilen halk koşusu, çocuk koşusu ve yarı maraton, Yeni Mahalle Devlet Sahil Yolu güzergâhında yaklaşık 2.100 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Trabzon’un Kurtuluşu Satranç Turnuvası

  Trabzon'un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 106. yıl dönümü çerçevesinde Beşirli Spor Kompleksi'nde Satranç Turnuvası yapıldı.

  Haberi Oku

  MİLLİ TAKIM TRABZON’DA

  Paris 2024 Olimpiyat Oyunları kalifikasyon mücadelelerinin hazırlıkları Trabzon’da devam ediyor.

  Haberi Oku

  RİNGDE DOSTLUK KAZANDI!

  Türkiye Wushu Kung Fu, Muaythai ve Kick Boks il birincilikleri tamamlandı. Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce Arsin'de Wushu Kung Fu, Araklı’da Muaythai ve Kick Boks İl Seçmeleri çok sayıda sporcunun katılımı ile yapıldı.

  Haberi Oku

  Gençlik ve Spor Faaliyetleri İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  Gençlik ve Spor Faaliyetleri İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  Haberi Oku

  TRABZON’DA ESKRİM RÜZGARI

  TRABZON’DA ESKRİM RÜZGARI

  Haberi Oku

  ÇEVREMİZİ GÜZELLEŞTİRİYORUZ

  ÇEVREMİZİ GÜZELLEŞTİRİYORUZ

  Haberi Oku

  HEM OKULDA HEM SPORDA BAŞARI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Millî Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa organize ettiği 2023-2024 Okul Sporları Faaliyetleri 1. Dönem Toplu Ödül Töreni, Vali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER