Yaz Spor Okulları Heyecanı Başladı

  Trabzon’da yaz tatili heyecanı, spor ile buluştu

  Haberi Oku

  İzmir’de Trabzon Rüzgârı

  Üst Minik Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda Trabzon rüzgârı esti. 25 Haziran-03 Temmuz 2024 tarihleri arasında İzmir'de düzenlenen Üst Minik Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası sona erdi. 62 ilden 444 Erkek ve 246 Kadın sporcunun katıldığı Şampiyonada erkeklerde 16, kadınlarda 13 sıklette madalya dağıtıldı.

  Haberi Oku

  TOHM’un Yıldızları

  24-30 Haziran 2024 tarihlerinde Sırbistan’da düzenlenen U17 Avrupa Güreş Şampiyonası’nda 65 kg. kadınlar kategorisinde Türkiye’yi temsil eden Beyzanur Akkuş altın, 57 kg. kadınlar kategorisinde Özlem Gürsoy gümüş madalya ile ülkemize dönerken bir başka başarı haberi de bokstan geldi. Bosna Hersek'in Sarajevo şehrinde 23 Haziran-01 Temmuz 2024 tarihleri arasında düzenlenen Yıldız Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonasında 54 kg. Azra Ocak, bronz madalyanın sahibi oldu.

  Haberi Oku

  Trabzon’da Halkoyunları Şöleni

  Trabzon’da 2024 yılı THOF Kulüpler Arası Karadeniz Grup Yarışmalarında muhteşem performansların sergilendiği yarışmalar coşkuyla gerçekleşti.

  Haberi Oku

  TRABZON YAZI HAREKETLİ GEÇİRECEK

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları “Yaza Hareketli Giriyoruz” sloganıyla başladı.

  Haberi Oku

  TRABZON'DA HAREKETLİLİK YILI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın öncülüğünde, ülkemizde sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzının teşvik edilmesi amacıyla 2024 yılı yeniden 'Hareketlilik Yılı' ilan edildi. Bu kapsamda düzenlenen ilk etkinlik, Herkes için Spor Federasyonu ile Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleşti. Ganita Eğlence Alanı'nda başlayan etkinlik, velilerin de yoğun ilgisiyle, çocuklar ve aileler arasında büyük bir coşkuyla geçti. Bu etkinlik, sağlıklı yaşam bilincinin artırılması adına önemli bir adım olarak değerlendirildi.

  Haberi Oku

  Okul Sporları 2. Dönem Toplu Ödül Töreni Gerçekleştirildi.

  Trabzon Valiliği himayelerinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen, Okul sporları alanındaki başarıların ödüllendirildiği 2. Dönem Toplu Ödül Töreni, 07 Haziran Cuma günü Beşirli Spor Kompleksi Çok Amaçlı Spor Salonu'nda düzenlendi.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI AÇILIYOR

  BU YAZA HAREKETLİ GİRİYORUZ

  Haberi Oku

  Minimini Hentbol Festivali

  Türkiye Hentbol Federasyonu ile il müdürlüğümüz arasında imzalanan protokol kapsamında, çocukların bedenen ve ruhen sağlıklı olmalarını sağlamak, çocuklara spor yapma alışkanlığını kazandırmak, spor kültürünü geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla Mini mini Hentbol Festivali yapıldı.

  Haberi Oku

  Çocukların Renkli ve Keyifli Anları

  Trabzon Yavuz Selim Stadında gerçekleşen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği sona erdi. Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen organizasyonda, tüm ilçelerden 840 öğrenci katılımlarıyla, keyifli vakit geçirmek ve ödüller kazanabilmek için bir araya geldi.

  Haberi Oku

  "Trabzon'un Sularında Coşkulu Yarış: Genç Yetenekler Paletleriyle Parlıyor!"

  Trabzon'da gerçekleşen Paletli Yüzme Küçükler, Yıldızlar, Gençler Türkiye Şampiyonası sona erdi. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen organizasyonda, farklı yaş gruplarından 15 ilden 250 sporcu, madalya kazanabilmek için mücadele etti.

  Haberi Oku

  HER ŞEY SPORCULARIMIZ İÇİN

  Sporcu malzemeleri dağıtım programı, Vali Aziz Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirildi

  Haberi Oku

  19 Mayıs’ta Coşkulu Tören

  Kutlama Programı, 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı’nda yer alan Atatürk Anıtı’na Çelenk sunularak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Aziz Şehitlerimiz adına saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu'nun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun’a ayak basarak bağımsızlık meşalesini tutuşturduğu tarih olan bu anlamlı günün 105. yıl dönümünü coşkuyla kutluyoruz.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında her yıl düzenlenen Gençlik Haftası açılışı; Valilik Binası önünden hareketle başlayan Gençlik Yürüyüşü ile başladı.

  Haberi Oku

  SAĞLIKLI YAŞAMIN KEYFİNİ BİRLİKTE SÜRELİM

  Trabzon’da ‘Sağlıklı yaşamın keyfini birlikte sürelim’ sloganıyla düzenlenen bisiklet turuna bir hayli spor tutkunu katıldı. İl Müdürü Arıcıoğlu, Trabzon’un spor ve sağlıklı yaşam konusunda önemli bir şehir olduğunu söyledi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER